بیش فعالی


درمان بیش فعالی در طب سنتی

به هر حال بیش‎فعالی بیشترین زمینه‎اش خشکی است، یک بچه‎ی بیش فعال خشک که بیش فعالیش ناشی از شدت گرمی است، موهای سیخی دارد و خوابش کم است، تمایل خوراکی‎اش به سوی ترشی‎هاست، ترش‎مزه‎ها و گس مزه‎ها را دوست دارد و کم اشتها هست...

مشاوره، با اتلاف وقت کودکم و پافشاری بر خواسته هایش چه کنم؟

یک دختر هفت ساله دارم که ایشان در کارهایشان خیلی وقت تلف می کنند یعنی یک کار شخصی بخواهد انجام دهد، اینقدر ارام آرام این کار را انجام می دهد که دیگر حوصله ی آدم سر می رود ... یک سوال دیگری که داشتم این که چیزی که از ما می خواهد، خیلی روی آن اصرار می کند یعنی حتماً باید انجامش دهیم ... چه واکنشی انجام دهم ؟

رفتارهای غیر قابل کنترل کودک 2 و نیم ساله

پسر من دو سال وپنج ماهشه خیلی پرتحرک بیرون که میریم فرار میکنه نمیزاره دستشو بگیریم بچه ها را میزنه بنظرتون پیش فعال است؟

چند بچه با یک بلیط(بیش فعالی کودکان_قسمت سوم)

راه های درمان بیش فعالی چیست؟ متأسفانه باید بگوییم هیچ روش درمانی، علاج قطعی بیش فعالی نیست و تنها نشانه­ها را کم می ­کند.ما انتظار نداریم تمام روش­ هایی که می ­گوییم بر تمام کودکان مؤثر باشد، چون ممکن است هر کودک به بعضی موارد جواب دهد. هم ­چنین انتظار نداریم به کودکی ایده ­آل برسیم، مهم کنترل رفتارها و افزایش توجه تا حد قابل قبول است.

چند بچه با یک بلیط(بیش فعالی کودکان_قسمت دوم)

بیش فعالی در دوره های بارداری و نوزادی پیش زمینه هایی دارد؛ البته این پیش زمینه ها علامت قطعی بیش فعالی در آینده نیستند اما احتمال آن را افزایش می دهند. پیش زمینه های بیش فعالی چیست؟ علل زیستی و اجتماعی آن کدام است؟

چند بچه با یک بلیط(بیش فعالی کودکان_قسمت اول)

«اختلال کمبود توجه» یا همان چیزی که بیش­ تر ما آن را با نام «بیش­ فعالی» می ­ شناسیم و روان ­شناسان به آن DHDA می ­گویند، به­ رغم ظاهر ساده ­اش، مباحث و پیچیدگی ­های بسیار دارد. ویژگی های این کودکان چیست؟

کودکم دیگران را می زند

کودکم دیگران را می زند(بیش فعالی)

  • 1
ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

استرس کودک
ادامه مطلب