صادقی


مواجهه با کودکی که عضو خصوصی خود را به دوستش نشان می دهد...

پاسخ استاد صادقی -کارشناس ارشد مشاوره- در پاسخ مادری که گفته بودن کودک در جای خلوت جای خصوصی خود را به دوستش نشان داده است، و قبلا هم یک بار دیگر این کار را انجام داده بوده است.

آمادگی فرزند دوم برای تولد فرزند اول

قبل از تولد فرزند دوم، تمام مزایا و محاسن ورود نوزاد را برای فرزندتان بگویید. اثرات مثبت برادر و خواهر داشتن و اثرات منفی تنهایی را به او گوشزد کنید تا حساسیت او از بین برود.

استقلال طلبی کودک سه ساله

پسر من 3 سالشه هر کسی میاد خونمون موقع رفتن میخواد باهاشون بره بعد اگه من اجازه ندم گریه میکنه میخواستم بدونم چکار کنم ؟ بعد وسایلشو نمیده من بهش یاد بدم مثلا نقاشی کردن، مداد و دفترشو نمیده میگه ماله خودمه چکار کنم ؟

آیا تمایل به جنس مخالف در کودکان نیاز به مدیریت دارد؟

من یک پسر سه سال و سه ماهه دارم الان مدتیه که مهد میره و به یکی از دخترهای مهد علاقه نشون میده و میخواد اون همش باش بازی کنه, تو خونه هم دایم درموردش حرف میزنه. خواستم ببینم چه برخوردی باید داشته باشم؟

❗️خود ارضایی دوران کودکی❗️

درباره حرکات شبیه به خودارضایی چه برخوردی کنم؟ 👈اولا ارضاء جنسی نیست. 👈دوما با رفتار بزرگ سال فرق می کند. 👈سوما به منظور کشف دست می زند.

در روابط زناشویی با حضور فرزند شیرخوار چه کنیم؟

واقعا برایم سوال است که چگونه میتوان دور از چشم کودک شیرخوار روابط زناشویی داشت. ما به شدت محدود شدیم...

با خلوت کردن بچه ها و توجه به نقاط خصوصی بدن یکدیگر چه کنیم؟

در مهمانیها مراقب خلوت و بازیهای خاص کودکان باشیم. ❌ نباید کودکان "خصوصا دونفره" در اتاق در بسته مشغول بازی باشند.

خاواده آسمانی 7

به دست آوردن دل زن احساسات او را بر می انگیزاند و صمیمیت ایجاد میکند . احترام به زن و حرمت داری از او احترام خود مرد راچندین برابر میکند .

خانواده آسمانی6

یكی از بهترین و نیكوترین روش های همسرداری به طور كلی و شوهرداری به طور خاص آن است كه زن و شوهر در شبانه روز سه وعده با یكدیگر تنها باشند: پیش از نماز صبح و سحرگاهان، هنگام چاشت(ظهر) و هم چنین بعد از نماز عشاء.( نور 58)

خانواده آسمانی5

اقتضای سن کودک است که شیطنت کند اما اگر از رفتار والدین و رعایت نکات تربیتی متوجه حرمتداری از بزرگترها و جایگاه سالمندان بشودچقدر روابط سالم وراحت خواهد بود...

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

ترس در کودکان
ادامه مطلب