تربیت جنسی استاد صادقی


مواجهه با کودکی که عضو خصوصی خود را به دوستش نشان می دهد...

پاسخ استاد صادقی -کارشناس ارشد مشاوره- در پاسخ مادری که گفته بودن کودک در جای خلوت جای خصوصی خود را به دوستش نشان داده است، و قبلا هم یک بار دیگر این کار را انجام داده بوده است.

آیا تمایل به جنس مخالف در کودکان نیاز به مدیریت دارد؟

من یک پسر سه سال و سه ماهه دارم الان مدتیه که مهد میره و به یکی از دخترهای مهد علاقه نشون میده و میخواد اون همش باش بازی کنه, تو خونه هم دایم درموردش حرف میزنه. خواستم ببینم چه برخوردی باید داشته باشم؟

❗️خود ارضایی دوران کودکی❗️

درباره حرکات شبیه به خودارضایی چه برخوردی کنم؟ 👈اولا ارضاء جنسی نیست. 👈دوما با رفتار بزرگ سال فرق می کند. 👈سوما به منظور کشف دست می زند.

در روابط زناشویی با حضور فرزند شیرخوار چه کنیم؟

واقعا برایم سوال است که چگونه میتوان دور از چشم کودک شیرخوار روابط زناشویی داشت. ما به شدت محدود شدیم...

با خلوت کردن بچه ها و توجه به نقاط خصوصی بدن یکدیگر چه کنیم؟

در مهمانیها مراقب خلوت و بازیهای خاص کودکان باشیم. ❌ نباید کودکان "خصوصا دونفره" در اتاق در بسته مشغول بازی باشند.

سرچ عکس ناهنجار توسط نوجوان

پسرم ۱۲ سالشه چند روز پیش گوشی من دستش بود و باباش دیده بود ک توی گوگل عکس ناهنجار سرچ کرده بود . عین کلمه ای که بکار برده بود ( ... ) بودعکسای زشتی دیده بود باید چه عکس العملی نشون بدم و چطور باهاش صحبت کنم البته باباش عصبانی بود وباهاش کلی دعوا کرده بود من باید چی کار کنم؟

فرزندم در مدرسه درباره روابط زن و مرد چیزهایی شنیده...

من یک پسر ده ساله دارم که چند وقته توی مدرسه دوستاش در مورد روابط زن‌ومرد چیزهایی بهش گفتن ومدام توی خونه از من می‌پرسه‌ در این مورد ومن هم با هر روشی خواستم فکرش را از این قضیه منحرف کنم نشده😔حتی حرفایی را‌که یه روانشناس بهم گفت بگو گفتم اما باز قانع نشده وخیلی هم باهوشه می ترسم بخواد جواب سوال هاش را از بچه های مدرسه بدست بیاره وذهنش خراب بشه .لطفا راهنمایی کنید چی بگم بهش در جواب سوالهاش؟؟؟؟ در ضمن توی خونه ی ما همه چیز رعایت می شه خدا راشکر

پوشش والد جنس مخالف

سلام من یه دختر ۴ساله دارم اینکه میگن پدرها جلوی دختر لباس عوض نکنند ممکنه برای بچه بلوغ زودرس بیاره یا کنجکاوی.

خودارضایی کودک 4 ساله

سلام علیکم. دختری ۴ سال و ۳ ماهه دارم که جدیدا که دمر میخوابه خودش رو شل و سفت میکنه. دیشب که همسرم بهش گفت اگه دستشویی داری برو تا دلت درد نگیره. گفت دستشویی ندارم ولی کیف میده اینجوری میکنم.

تعویض پوشک فرزند دوم مقابل فرزند اول

با سلام ما یک دختر 4 ساله داریم و تا دو ماه دیگر پسر ما به دنیا میاد، هنگام تعویض پوشک این پسر باید مانع بشیم تا دختر ما به هیچ وجه نزدیک نباشد و چیزی نبیند یا اینکه ایجاد حساسیت نکنیم و مانع نشویم و در مقابل سوالات دختر در خصوص عورت پسر چگونه پاسخ دهیم؟

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

حسادت کودک
ادامه مطلب