پدرانه


بازگشت پدر به خانه

وقتی پدر هنگام غروب به خانه باز می­گردد، احتیاج به یک دوره انتقالی آرام از درخواست­های دنیای بیرون به درخواست­های خانواده­اش دارد.

مهمترین عوامل مؤثر در تربیت و تعادل روحی فرزند

تعادل روحی و روانی به عوامل زیادی ربط پیدا می‌کند اما دو تا از کلیدی‌ترین عوامل تعادل روحی فرزندان در خانواده عبارتند از اینکه: «رابطه پدر با مادر از سر محبت و رحمت باشد» و «رابطه مادر با پدر سرشار از تواضع و احترام باشد».

رابطه عاطفی پدر با فرزند

نوزادانی که رابطه عاطفی نزدیکی با پدر دارند و این رابطه نزدیک با پدر تا جوانی ادامه پیدا می کند، بی شک عصبانیت کمتری خواهند داشت و در نوجوانی خشونت کمتری نشان می‌دهند کمتر از مسئولیت‌های خود شانه خالی خواهد کرد. این افراد عزت نفس بالاتری دارند، نمرات درسی بالاتری می گیرند و موفقیت‌های تحصیلی بالاتری دارند. پدران نیز کمتر به افسردگی دچار خواهند شد. امروزه نقش پدر تنها در تامین نیازهای مالی فرزندانش نیست پدر، سازنده نیمی از توانایی های روانی فرزندانش خواهد بود.

جلسه استاد سلطانی برای پدرها

فرهنگ و آیین های دینی، مذهبی و ملی و ایجاد پیوند و خاطره بین اعضا از طریق آیین ها " نوروز"

  • 1
ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

آیا کودک را به زور به دستشویی ببرم؟
ادامه مطلب