سلطانی


عوامل تهدید کننده رشد کودک

جنبه های مختلف رشد را 5 عامل تهدید می کند: 1- اولین عامل نظافت است. 2- دومین عامل نظم است. 3- سومین عامل، تربیت است. 4- چهارمین عامل آموزش است. 5- پنجمین عامل رفاه است.

نوزاد،1-کودک آرزوها

با برنامه ریزی و آموزش ما میتوانیم همه ی ویژگی های مطلوب برای فرزند را از آرزو به هدف تبدیل کنیم.

متولی آموزش کودکان در ایران کیست؟

هرگونه کمبود یا اشتباه در شکل آموزش و تربیت كودكان در سنین پیش از دبستان می‌تواند اشکالات گاه جبران‌ناپذیری در زندگی آینده آنان ایجاد کند. به اذعان کارشناسان پس از آگاهی والدین از اهمیت این دوران، باید به دنبال آموزش‌هایی بود که با رویکرد تشویقی، فعالیت‌های تلفیقی و انعطاف‌پذیر و متناسب با توانایی، نیازها و علایق فطری کودکان و توجه به رشد همه‌جانبه کودک از لحاظ جسمانی، عاطفی، ذهنی، اجتماعی، هنری و بهداشتی، زمینه رشد صحیح او را فراهم کند.

کارگاه رفتار با کودک 2

کارگاه رفتار با کودک 2 استاد سلطانی

کارگاه رفتار با کودک 1

کارگاه رفتار با کودک استاد سلطانی

والدین مهر و محبت محور چگونه از بازی بهره می برند؟(قسمت سوم)

بچه ها مفهوم تشکر را درک نمی کنند ولی تایید مثبت در رشد آن ها تاثیر به سزایی دارد. مشارکت والدین با فرزندان هم سازنده است...

والدین مهر و محبت محور چگونه از بازی بهره می برند؟(قسمت دوم)

دانستیم که کنترل گری متعادل والدین در بازی کودکان، چگونه وابستگی ایمن در کودک ایجاد می کند. در ادامه به سمت آزادي محوری مي رويم. رفتارهاي آزادي محور براي اين است كه بچه ها بروند.

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

پس انداز کردن کودکان
ادامه مطلب