اجزا صفحه اصلی


حسودان کوچک (قسمت سوم)

مهم ترین اقدام برای درمان حسادت، ریشه یابی و یافتن علت های آن است، روش های درمان نیز باید با توجه به علت حسادت به کار گرفته شود.

نیازهای فردی در چندقلوها

از زمانی که دوقلوها یا چند قلوها متولد می شوند مردم آن ها را مقایسه و کلیشه ای می کنند. کدام یک بزرگ ترند؟ کدام شان آرام تر است؟ کدام قوی تر است؟ کدام یک رشد بیشتری داشته؟ این نکته مهم است تا تشخیص دهید که مقایسه می تواند تاثیری منفی در دیدن فرزندان تان به طور جداگانه داشته باشد. این نه تنها دیدگاه دیگران بلکه دیدگاه آن ها نسبت به خودشان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

سه ثمره مادر، که غوغا می کند.

اگر خانم در خانه سه ثمره داشته باشد بچه هایش سه تا اتفاق برایشان بیفتد، این مادر غوغا کرده است.

کارگاه رفتار با کودک 2

کارگاه رفتار با کودک 2 استاد سلطانی

پرورش هویت جنسی کودک

یکی از ویژگی‌های نقش دهی جنسی به کودکان اظهار رضامندی والدین از جنسیت خود در برابر فرزندان است: آن‌ها بر می‌گردد و می‌توان آنها را در حیطه تربیت جنسی مستقیم قرار داد...

کارگاه رفتار با کودک 1

کارگاه رفتار با کودک استاد سلطانی

والدین مهر و محبت محور چگونه از بازی بهره می برند؟(قسمت سوم)

بچه ها مفهوم تشکر را درک نمی کنند ولی تایید مثبت در رشد آن ها تاثیر به سزایی دارد. مشارکت والدین با فرزندان هم سازنده است...

توجه به فرزند، چقدر؟ چگونه؟

تربیت اتفاقی نیست نباید ما فکر کنیم که مثلاً انشالله بچه ام خوب شود؛ برای اینکه بایستی براساس یک سری از اصول و روش های صحیحی انجام گیرد. یکی از این روشها، بحث توجه کردن به فرزندان است.

والدین مهر و محبت محور چگونه از بازی بهره می برند؟(قسمت دوم)

دانستیم که کنترل گری متعادل والدین در بازی کودکان، چگونه وابستگی ایمن در کودک ایجاد می کند. در ادامه به سمت آزادي محوری مي رويم. رفتارهاي آزادي محور براي اين است كه بچه ها بروند.

  • 1
ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

مواجهه با کودکی که عضو خصوصی خود را به دوستش نشان می دهد...
ادامه مطلب