کتاب بازی بازوی تربیت

کتاب بازی بازوی تربیت

این کتاب نوشته ی حجت الاسلام عباسی ولدی است که ضمیمه اول جلد چهارم کتاب من دیگر مااست

که در بخش اول کتاب: مرحلهٔ شکل گیری توانمندی ها٬ با بیان انواع بازی ها.(بیست ویک بازی)
بخش دوم: دورهٔ کامل شدن توانمندی٬ با موضوعیت بازی های یک نفره٬ بازی های دو نفره٬ بازی های چند نفره٬ وبازی های گروهی. که مجموعاً صدو چهل نوع بازی عنوان شده است. این کتاب ضمیمهٔ اول جلد چهارم منِ دیگرِ ما می باشد.

 

پشت جلد کتاب قسمتی از بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در تاریخ ۱۹/ ۹/ ۱۳۹۲ آمده است با این مضمون:

 
ما بچه های خودمان را که اَلک دولَک بازی می کردند که تحرک داشت وخوب بود٬ گرگم به هوا بازی می کردند که کار بسیار خوبی بودو ورزش بود وبازی وسرگرمی بود٬ یا این چیزی که خط کشی می کنند و لِی لِی می کنند. بازی بچه های ما این ها بود. آورده ایم نشانده ایم پای اینترنت٬ نه تحرک جسمی دارند٬ وذهنشان تسخیر شده به وسیلهٔ طرف مقابل.
خب بیایید بازی تولید کنید٬ بازی ترویج کنید٬ همین بازی هایی که بنده حالا اسم آوردم و ده تا از این قبیل بازی( که) بین بچه های ما از قدیم معمول بوده را ترویج کنید؛ (این) یکی از کارها است٬ این ها را ترویج کنید.
ما همه اش نباید نگاه کنیم ببینیم که غربی ها از چه جور بازی ای حمایت می کنند٬ ما هم از همان بازی حمایت بکنیم.مطالب مرتبط

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

ترس در سنین مختلف
ادامه مطلب