ماهواره

ماهواره

سلام من فرزندی دوساله دارم و ماهواره هم داریم  میخواستم بدونم الان که بچه مون داره بزرگتر میشه ماهواره رو جمع کنیم یا نیاز نیس؟

 

سلام

بستگی داره از ماهواره چه استفاده ای بکنید.

اگر خدای نکرده تصاویر و فیلمهای مستهجن و روابط ناسالم ببینید برای خودتون هم آسیب جدی داره و میتونه به روابط زوجیتون لطمه جدی وارد کنه. بعد ضرر و آسیبش به بچه میرسه.

اما اگر از فضای اطلاع رسانی و علمی یا برنامه های سالم و قابل اطمینانش بهره میبرید نه خودتون آسیبی میبینید و نه کودکتون.

ماهواره مثل همین گوشی موبایلیه که تو دست بنده و شماست و محتواش مثل همین ارتباط بین بنده و شماس. خود ماهواره و موبایل وسیله است و اثرش فقط برقراری ارتباط و ارسال محتواس.

 مهم محتوا و نوع استفادس که میتونه مفید باشه و میتونه آسیب زا و مضر باشه.

انتخاب محتوا و اختیار استفاده و کنترل دست شماست. و نتیجه هم چه خوب و چه بد برای شما حاصل خواهد شد.

 

👈البته وقتی ی ابزار زمینه استفاده سوء داره میتونه آفت زا باشه. و اگر نمونه دیگری داره که زمینه سوء نداره بهتره از ابزار دوم استفاده کرد.

 

👈مسایل شرعی و قانونی در استفاده از ماهواره بعهده مکلف است. شما اگر مقید به مسایل شرعی هستید باید نظر مرجع تقلیدتون در باره استفاده از ماهواره جویا بشید و اگر در ایران زندگی میکنید لازمه تابع قوانین جمهوری اسلامی باشید.مطالب مرتبط

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

قانون پذیری درکودکان (قسمت اول)
ادامه مطلب