فعالیت بالای پسر سه ساله در مهمانی

فعالیت بالای پسر سه ساله در مهمانی

سلام اقای دکتر. پسر سه ساله ای دارم که بسیار فعالیت بالایی داره یک جا نمینشینه و علاقه به کشتی گرفتن مچ انداختن و کتک زدن و گاها پرت کردن اشیا داره و میگه چه بازی خوبی...البته وقتی خودمون دوتا تو خونه هستیم ارومه و با اسباب بازیهاش سرگرمه. فقط وقتی میرم خونه اقوام این مشکل رو دارم همش باید دنبالش باشم .

 

پاسخ {دکتر رومی}👇

 

به نظر میاید فرزند شما بیقرار و ناآرامی ناشی از هیجان محیط جدید دارد اگر بیشتر او را بیرون ببرید و قبل از میهمانی یکی دو ساعتی با او بازی کنید و انرژیش را تخلیه نمایید و در میهمانی هم حدود نیم ساعت تا سه ربع رهایش کنید و امر ونهیش نکنید تا جذابیت هیجان محیط برایش تمام شود این مشکل پس از چند ماه حل خواهد شد ولی اگر برعکس عمل کنید این شکل بی قراری روز به روز بیشتر شده تا جایی که برچسب بیش فعالی از دیگران خواهد خورد.مطالب مرتبط

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

والدین مهر و محبت محور چگونه از بازی بهره می برند؟(قسمت اول)
ادامه مطلب