مقاومت بچه6ساله برای یادگیری

 

 میخواستم بدونم با چه روشی میشه به مقاومت بچه ها در برابر یاد گرفتن نکات یا فن جدید فائق شد مثل فرستادن بچه های 6 ساله به کلاسی که میدونیم دوست داره اما نمیخواد  بره نظیر موسیقی یا ورزش ؟

 

پاسخ {دکتر رومی} 👇

 

ببینید اصولا یک کودک شش ساله تمرکزش بریادگرفتن از طریق دیگران بین چهار تا ده دقیقه است

 اغلب کلاس های آموزشی میزان یاد دادنشان به گونه‌ای است که این موضوع را لحاظ نمی کنند و  چون از ابزار کنترلی هم استفاده میکنند کودک پس از آنکه تمرکزش را از دست داد هیجانی شده و این هیجان بصورت درونی عمل کرده و به کودک آسیب میزند و متاسفانه کودک در أین سن بیش از یک ساعت بر هیجانش تمرکز دارد نتیجه آن ترس و تنفر از کلاس است .

اصولا آموزش از طریق بازی انجام شده و کودک در فرآیند بازی خودش یاد میگیرد و معلم و مربی نقش تسهیل گری را داشته که همبازی کودک است شما خودتان هم اگر بخواهید به او چیزی یاد بدهید از همین طریق است

کودک شش ساله بیش از سه ربع تا یک ساعت و نیم بر فعالیت بازی گونه اش تمرکز دارد این هنر شما است که چنین شرایطی برای رشد کودکتان فراهم نمایید.



مطالب مرتبط

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

پرخاش بس! (قسمت سوم)
ادامه مطلب