دختر3سالم تنهایی بازی نمیکند.

دختر3سالم تنهایی بازی نمیکند.

من دختر سه ساله ای دارم که اصلا دوست نداره به تنها یی بازی کنه و تا وقتی در خانه هستیم از من یا پدرش میخواد که باهاش بازی کنیم حتی بازی مثل پازل که خودشم  می تونه تنهایی انجام بده به همین دلیل من و پدرش وقت اختصاصی برای استراحت و کارهای شخصی  برای خودمون خیلی کم پیدا میکنیم ,و کلا محیط بیرون رو به خونه ترجیح میده به خصوص پارک میخواستم بدونم کودک سه ساله باید به تنهاییم بازی کنه یا نه وظیفه مادر و پدر هست که همیشه سرگرمش کنن و اینکه در مقابل این رفتار دخترم چه واکنشی داشته باشیم با تشکر وسپاس فراوان.

 

سلام

3سالگی اوج دوره استقلال طلبیه و کودک باید خودش پیدا کرده باشه و برخی از امور مربوط به خودش خودش انجام بده.

همچنین 3 تا 6 سال دوره بازی و خلاقیته. و کودک باید بازی با همسالان و هیجانات مثبت رو تجربه کنه.

باید هفته ای 3 روز.  روزی 2-3 ساعت ببریدش مهد تا بازی کنه. هم استقلالش به دست بیاره و هم استعدادهاش شکوفا بشه.

خودتون هم در منزل وقتی باهاش بازی میکنید تمرینش بدید که در غالب بازی مسئولیتهای فردی رو خودش بپذیره و تمرین کنه تا اعتماد به نفسش افزایش پیدا کنه و بتونه خودش جدی بگیره. تلاش کنید وابستگیش به خودتون کم کنید.

موفق باشیدمطالب مرتبط

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

متولی آموزش کودکان در ایران کیست؟
ادامه مطلب