بازگشت پدر به خانه

بازگشت پدر به خانه

وقتی پدر هنگام غروب به خانه باز می­گردد، احتیاج به یک دوره انتقالی آرام از درخواست­های دنیای بیرون به درخواست­های خانواده­اش دارد. پدر نباید در آستانه ­ی در با انبوهی از شکایات و تقاضاها مواجه شود. یک نوشیدنی آماده، یک دوش آب گرم، روزنامه­ی عصر، مجله­ی هفتگی و یا مدت کوتاهی «بدون سوال» آرامشی ایجاد می­کند که به کیفیت زندگی خانوادگی به طور قابل توجهی می­ افزاید. از سال­های نخستین کودکی، کودکان یاد می­گیرند که وقتی بابا به خانه می­ آید، به یک دوره­ی کوتاه سکوت و آسایش احتیاج دارد. از طرفی دیگر، زمان صرف شام باید موقع صحبت کردن باشد. تاکید باید بیشتر روی غذای قوه تفکر باشد تا غذای شکم سیر کن. بایستی توجه کمتری نسبت به طرز غذا خوردن کودک و غذایی که می­خورد، بشود. اعمال انضباطی باید کمتر بیان شوند و جای آن بایستی نمونه­ های بی شماری از هنر قدیمی­ ها در گفتگو ذکر شود.مطالب مرتبط

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

خانواده آسمانی6
ادامه مطلب