ایجاد صمیمت با فرزند

برای ایجاد صمیمت با فرزند نیاز به تماس فیزیکی والدین با فرزند وجود دارد. مخصوصا اگر تیپ شخصیتی کودک از نوع لمسی باشد این نیاز بیش تر خواهد بود.  اما اغلب کودکان بعد از ورود به سنین مدرسه کمتر پذیرش این را دارند که مانند سابق به آغوش والدین بپرند و از نوازش لذت ببرند.  
در این سنین و تا پایان سنین نوجوانی می توانید وقتی در حال صحبت با فرزند خود هستید یا وقتی با هم تلویزیون تماشا می کنید یا به  هر دلیلی چند دقیقه ای کنار هم ایستاده اید، دست خود را در میان موهای فرزندتان ببرید، دست او را در دست خود بگیرید و نوازش کنید. به آرامی پشت سر و گردن او را نوازش کنید و به هر طریقی با او ارتباط پوستی برقرار کنید.
برخی والدین گمان می کنند اگر با نوجوان خود این چنین ارتباط های پوستی برقرار کنند، باعث تحریک جنسی می شوند. و به دلیل این خیال نادرست این فرصت را از خود و فرزند خود دریغ می کنند.

منبع: کانال نوردلم، فرزندم

https://t.me/nooredel

https://eitaa.com/nooredelمطالب مرتبط

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

خانواده آسمانی6
ادامه مطلب