نکاتی برای دختر دار شدن

نکاتی برای دختر دار شدن

اگر دختر میخواهید

1-خانم ها از غذاهايي با كلسيم و منيزيم بالا استفاده كنند . لبنيات بخصوص شير و ماست - ترشي - تخم مرغ - كرفس - پياز - كاكائو - غذاهاي شيرين - نخود سبز - لوبيا سبز را زياد استفاده كنيد و مصرف نمك را به حداقل برسانيد .اين كار رو بايد دو تا سه ماه قبل از بارداري شروع كنيد چون ديرتر فايده اي نداره .

 

2- سعي كنيد 3-2 روز قبل از تخمك گذاري نزديكي داشته باشيد و به ارگاسم نرسيد چون در اين حالت به علت قليايي شدن و انقباضات ايجاد شده كروموزومهاي Y زودتر خودشون رو به تخمك ميرسونن .دخول نبايد عميق باشه .

 

3-قبل از نزديكي با محلول رقيق شده سركه ( سركه و آب) براي شستشوي خود استفاده كنيد تا محيط اسيدي شود .

دختر

 

الف: عمل نزدیکی باید دو تا سه روز قبل از تخمک گذاری متوقف گردد.

ب: قبل از هر نزدیکی باید درون مبهل خود را با محلولی از دو قاشق غذا خوری سرکه سفید در حدود یک لیتر آب، شستشوی اسیدی بدهد. اگر چه انتخاب زمان نزدیکی ممکن است به تنهایی برای داشتن دختر کافی باشد، اماانجام شستشوی اسیدی (که کاملاً خالی از ضرر است) احتمال موفقیت را بسیار افزایش میدهد. چون محیط اسیدی، اسپرمهای نر را از تحرک باز میدارد.

 

ج: اگر زن هنگام نزدیکی معمولاً زودتر به مرحلۀ ارگاسم میرسد و (زودتر از مرد ارضا می‌شود) باید بکوشد از ایجاد آن جلوگیری کند. زیرا رسیدن به مرحلۀ ارگاسم جریان ترشحات قلیایی را افزایش میدهد، و همین ترشحات ممکن است محیط اسیدی مساعدی را که شانس موفقیت اسپرمهای ماده را میافزاید، خنثی کرده یا تضعیف نماید.

 

د: نزدیکی باید مستقیماً از جلو باشد زیرا در این صورت اسپرمهای نر احتمال کمتری دارند که به دهانه رحم برسند.

ت: مرد در حالت انزال باید از فرو بردن تمام آلت به داخل رحم خودداری کند.

 

بنابراین خانمها باید از مصرف نمک به هر شکلی که میتوانند خود داری کنند.

 

 

از خوردن انواع قارچ اسفناج، موز و خرما نیز اجتناب کنند و از گوش قرمز در صورت امکان استفاده کنند.

 

مصرف شیر، تخم مرغ، لبنیات را به هیچ وجه فراموش نکنند.

 

1عدس:

🌴عدس پخته به دلیل این که خون وترشحات داخلی زنان را ترش می کند ودر نتیجه از یک سو محیط داخلی رحم را مستعد رشد وپرورش کروموزم ماده می نماید واز سوی دیگر کروموزم های جنس نر را ازبین می برد درتولید نوزاد دختر نقش بسزایی دارد.

 

2رازیانه:

🌴چنانچه مردی چند ساعت قبل از آمیزش با همسر خود از پودر جوشانده ،دم کرده یا عرق ویا اسانس خوراکی رازیانه(بادیان) استفاده نماید به دلیل وجود مقادیر زیادی هورمون زنانه در رازیانه نطفه دختر شکل خواهد گرفت.

 

3ماءالشعیر(آبجو بدون الکل):

🌴استفاده مردان از آبجو بدون الکل همانند رازیانه به جهت داشتن هورمون زنانه زیاد ،چند ساعت قبل از عمل مقاربت(نزدیکی)باهمسران خود در دختر شدن نطفه موثر است.

 

4کافور:

🌴استفاده زن باردار از مقدار بسیار ناچیز کافور در دو ماه اول حاملگی موجب تغییر جنسیت نطفه از پسر به دختر گردیده ودر تولید نوزاد دختر نقش مهمی ایفا می کند.

 

5شوید:

🌴مصرف دم کرده،جوشانده،پودر،عرق یا اسانس خوراکی دانه وتخم شوید به جهت داشتن هورمون زنانه توسط مرد چند ساعت قبل از نزدیکی موجب مونث شدن جنس نطفه وتولی نوزاد دختر می گردد.

 

6بانوانی که در دوران بارداری خود علاقمند به مصرف غذاها ،میوه ها،وخوراکی های بسیار ترش هستند یا اشتهای زیادی به خوردن گوشت وغذاهای گوشتی از خود نشان می دهند نوزادی که به دنیا خواهند آورد دختر خواهد بود،

توجه داشته باشید که اگر همیشه پسر متولد شود تعادل جنینی از میان می رود ودیگر دختری متولد نخواهد شد که مادر پسرها شود .حکمت خداوند مهربان ایجاب می کند که میان این دو جنس هماهنگی وتعادل برقرار باشد.

 

 

مصرف مصرف رازیانه نیز درصد بالا بردن شانس دختر شدن را افزایش می‎‎دهد (به خصوص در سه ماه اول بارداری)

 

اگر دختر میخواهید :

 

1 ) کسانی که دختر میخواهد باید یک ماه قبل از بارداری از مصرف نمک جدا خودداری فرمایند و نمک را بطور کلی از غذاهایشان حذف کنند زیرا فقدان نمک در غذاهای وصرفی موجب ازدیاد فعالیتهای فوق کلیوی می شوند و ترشح هورمون غشاء فوق کلیوی را زیادتر میکنند .این نوع هورمونها مخصوصا بافتهای پتاسیم دار را کم کرده و به این ترتیب آلت تناسلی زن مساعد برای خاصیت اسیدی میشود.

بنابراین باید از خوردن قارچ , کنگر , اسفناج , موز , بلوط و خرما که سرشار از پتاسیم میباشد به شدت دوری جست.

برعکس لبنیات و تخم مرغ مفید است ودارای کلسیم هستند .زنانی که آرزوی دختر دارند نباید از مصرف شیر و تخم مرغ غافل شوند .

 

2) عمل مقاربت باید دو یا سه روز قبل از تخمک گذاری قطع شود . پزشک زمان آزاد کردن تخمک در زن را میداند و میتواند در تعیین وقت قطعی آن به شما کمک کند.

 

3) قبل از مقاربت باید واژن را با ماده اسیدی , دو قاشق غذاخوری سرکه مفید سفید محلول در یک چهارم لیوان آب شستشو داد. حاصل این کار حاصل این کار این است که که محیط عمل سلولهای باروری را اسیدی کرده و در نتیجه ایجاد نطفه دختر میشود.

 

4) اگر زن به حالت عدی هیجان جنسی دارد باید سعی در پرهیز و جلوگیری از آن نمیاد ((هیجان جنسی )) ممکن است محیط رحم را خنثی نموده و یا خاصیت اسیدی آنرا ضعیف کرده و شانس دختر دار شدن را کم نماید.

 

5)پرهیز هز نزدیکی ضرورتی ندارد تا بعد از مقاربت آخری دویا سه روز قبل از آزاد کردن تخم در بدن زن میباشد ودراین زمان دوری از عمل لازم است . وجود مقدار کمی اسپرم ایجاد نطفه و پیدایش جنین فراهم می آورد. بنابریان مباشرت مکرر و قبل از دو یا سه روز مانده به زمان تخمک گذاری ضرری ندارد و ممکن است عملابه دختر شدن نطفه

 

بهترین زمان داشتن رابطه زناشویی برای دختر دار شدن

 

جدول تخمک گذاری یکی از بهترین ابزارهای خانگی است که به شما کمک می کند سیکل قاعدگی خود را به خوبی درک کرده و بدانید داشتن رابطه زناشویی در چه مواقعی از این سیکل با احتمال بالای حاملگی همراه بود و چه وقت باید آمیزش داشته باشید تا جنینتان دختر شود.

 

برای اینکه بتوانید با این جدول کار کنید باید هر روز پیش از این که از رخت خواب بیرون بیاید دمای بدن خود را اندازه گیری کرده و روی جدول ثبت کنید. در ضمن فراموش نکنید که اولین روز برای شروع ثبت این جدول، نه اولین روز ماه بلکه اولین روز دوران قاعدگی شماست.

 

به مرور که دمای بدنتان بالاتر می رود زمان تخمک گذاری از راه می رسد. همزمان با بالا رفتن تدریجی دما ترشحات رحمی نیز تغییر شکل پیدا کرده و به شکل سفیده تخم مرغ در می ایند. اگر با دو انگشت این ترشحات را چک کنید می بینید که حالت کشدار پیدا کرده است.

 

 

بهترین وقت داشتن رابطه زناشویی

 

متخصصان توصیه می کنند که برای دختر دار شدن لقاح قبل از زمان تخمک گذاری انجام شود تا به این ترتیب اسپرم های X یا همان اسپرم های دختر دار شانس بیشتری برای زنده ماندن و بارور کردن تخمک پیدا کنند. به عبارت ساده تر 10 روز که از زمان قاعدگی تان گذشت شروع به برقراری رابطه زناشویی کنید و سپس قبل از شروع تخمک گذاری فاصله ای ایجاد کنید تا اسپرم های پسردار حذف شوند.

 

البته لازم نیست برای پیدا کردن زمان دقیق تخمک گذاری خود تنها به روش خانگی و استفاده از جدول تعیین زمان تخمک گذاری بر اساس دمای بدن بسنده کنید؛ چون متخصص زنان و زایمانی که تحت نظرش هستید می تواند با انجام سونوگرافی و تزریق آمپول HCG زمان دقیق تخمک گذاری و لقاح را برایتان تعیین کند.

سلام برای دختر دار شدن،(طبق توصیه ی دکتر زنان میگم)

آقا و خانم دلستر خیلی مصرف کنن، مخصوصاً یه هفته مانده به نزدیکی.

 

و اینکه خانم قبل از نزدیکی 15 الی 20 دقیقه در یک لگن تمیز و ضدعفونی شده که اب ولرم جوشیده و سرکه سفید ریخته بشینه، و بعد نزدیکی داشته باشن.

 مطالب مرتبط

ارتباط با ما
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است

نوردیده nooredideh.com

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.

مدیریت و محتوای سایت مستقل از کانال نوردیده می باشد لذا پیرامون محتوا و تبلیغات کانال نوردیده هیچ گونه مسئولیتی برعهده سایت نوردیده نمی باشد.

حتما بخوانید!!

متولی آموزش کودکان در ایران کیست؟
ادامه مطلب