نوردیده تالار گفتگو

موضوع بحث

تاسیس و ثبت شرکت در قزوین

  ثبت تغییرات شرکت

موضوع بحث : تاسیس و ثبت شرکت در قزوین

پس از تصمیم گیری راجع به نکاتی مانند موضوع فعالیت شرکت ، نوع و قالب شرکت ، شرکا و سهامداران و میزان سرمایه شرکت لازم است مدارک مورد نیاز را فراهم نمایید. مدارک اولیه ثبت عبارت است از :
شناسنامه و کارت ملی متقاضیان اعم از سهامداران اعضای هیئت مدیره و بازرسین ، گواهی عدم سوء پیشینه برای اعضای هیئت مدیره و بازرسین ، مدارک تحصیلی مورد نیاز برای موضوعاتی که نیاز به مدرک تحصیلی دارند و مجوز فعالیت برای موضوعاتی که ملزم به ارائه مجوز می باشند.
سپس به سایت اداره کل ثبت شرکت ها رفته و در سامانه نامبرده ، ثبت نام و فرم های آن را تکمیل نمایید.
در گام بعد باید 5 نام شرکت را در فرم نام و شخص حقوقی، به ترتیب اولویت وارد نمایید . دلیل انتخاب 5 نام این است که شاید اسم اول شما بنا به دلایلی نظیر تکراری بودن قابلیت ثبت نداشته باشد و انتخاب 5 نام می تواند کار شما را آسان تر کند.
بعد از اسم شرکت باید مدت و موضوع فعالیت ، نشانی و سرمایه شرکت را وارد نموده و سمت و نام شرکا و سهام هر یک از آن ها را مشخص کنید. همچنین چنانچه شرکت شعبه ای دارد باید مشخصات آن را هم مشخص نمایید.
در انتها پس از تایید اطلاعات باید اساسنامه و شرکتنامه را در سامانه بارگذاری کنید. اساسنامه و شرکتنامه فرم های پیش فرضی دارند که باید آن ها را پر کنید و سپس تصویر برابر اصل شده آن ها را در سایت بارگذاری نمایید.
پس از انجام این مراحل ، در صورت پذیرش اینترنتی از شما خواسته می شود تا مدارک مورد نیاز را از طریق اداره پست برای مرجع ثبت ارسال نمایید.
بعد از تایید مدارک شماره ثبتی به شما داده می شود و می بایست آگهی ثبت شرکت را در روزنامه رسمی چاپ کنید.

مطالعه بیشتر در https://kararegister.comکاربر گرامی برای ثبت نظر ابتدا باید وارد وارد شده و اگر ثبت نام نکرده اید ثبت نام کنید

تبلیغات