نوردیده تالار گفتگو

موضوع بحث

ثبت شرکت در کرج

  ثبت تغییرات شرکت

موضوع بحث : ثبت شرکت در کرج

در این مقاله به بررسی برخی از هزینه های ثبت انواع شرکت ها در استانم کرج خواهیم پرداخت در این مرحله لازم است بدانید برخی از هزینه در استان کرج با تهران و سایر استان ها یکسان می باشد و برخی دیگر دارای تفاوت است :

هزینه تعیین نام شرکت

برای تعیین نام شرکت 40000 ریال باید پرداخت ( البته پس از اگهی صادر شده در زمان اخذ مدارک از ادراه ثبت شرکت های کرج ) پرداخت این مبلغ که به حساب سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در بانک ملی به شماره حساب سیبا 2171329011009 واریز شده است به همراه مدارک ارسال شود.

هزینه پستی ثبت شرکت

هزینه ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها بیش از 200000 ریال است . چنانچه اوراق ارسال شده از ده برگ بیشتر باشد برای هر برگ 7000 ريال باید تادیه شود.

هزینه حق الثبت

.هزینه حق الثبت را برای حداقل سرمایه 1000000ريال می باشد که تا000/000/000/1 ریال به شکل تصاعدی در نظر گرفته ومتغیر بوده و چنانچه مبلغ سرمایه بالاتر از این باشد هزینه حق الثبت ثابت می ماند.

هزینه حق الدرج یا درج در روزنامه محلی

برای ثبت کردن شرکت باید دو بار روزنامه شود.برای بار اول در روزنامه محلی و هزینه آن در اداره ثبت شرکتها تادیه می شود و بار دوم که پرداخت آن اینترنتی می باشد در روزنامه رسمی کل کشور چاپ خواهد شد.
با توجه به تعداد خطهایی که آگهی تاسیس چاپ شده است حق الدرج را اداره ی ثبت شرکتها محاسبه می نماید.در صورتی که تعداد موضوعات زیاد باشد و همچنین تعداد اعضا بیشتر باشند هزینه حق الدرج نیز به همان نسبت بیشتر خواهد شد.
هزینه روزنامه رسمی کل کشور
بعد از اینکه شرکت به ثبت رسید و هزینه مرحله اول روزنامه تادیه گردید باید هزینه روزنامه رسمی شرکت در سایت روزنامه رسمی به نشانیhttp://www.rrk.ir پرداخت شود ، برای پرداخت هزینه می بایست نخست در سامانه قید شده ثبت نام کرد و عضو شد .
تعداد موضوع شرکت و تعداد اعضا شرکت در شیوه ی محاسبه روزنامه رسمی تاثیر گذار است و به شکل آنلاین و علی الحساب محاسبه گشته و بصورت اینترنتی نیز می توان پرداخت کرد.
هزینه پلمپ دفاتر تجاری
جهت تادیه هزینه پلمپ دفاتر تجاری و دریافت آنها بعد از اینکه شرکت به ثبت رسید و هزینه روزنامه رسمی پرداخت گردید ،1 ماه فرصت تعیین شده است.
در واحدهای ثبتی مختلف هزینه دفاتر کل و روزنامه و دفتر دارایی با در نظر گرفتن این مساله که 50یا 100 برگی یا بیشتر باشند تفاوت دارد.
این بخش از هزینه به طور تقریبی در تمامی استان ها به طور یکسان دریافت می گردد ، در رابطه با بخش دوم از هزینه ها که شامل هزینه های حق الزحمه و حق الوکاله ثبت شرکت می باشد نیز توضیحات لازم ارائه گردیده است. متقاضیان می تواند با استعلام و بررسی سوابق مجموعه ها و اشخاص مختلف بهترین خدمات را جهت انجام امور ثبتی خود اتنخاب نمایند.

http://companyregisterir.comکاربر گرامی برای ثبت نظر ابتدا باید وارد وارد شده و اگر ثبت نام نکرده اید ثبت نام کنید

تبلیغات