نوردیده تالار گفتگو

موضوع بحث

طراحی سایت فروشگاهی مناسب برای جمعه سیاه Black Friday

  ثبت تغییرات شرکت

موضوع بحث : طراحی سایت فروشگاهی مناسب برای جمعه سیاه Black Friday

جمعه سیاه یا همان Black Friday به آخرین جمعه ماه نوامبر گفته می شود. هر چند این روز در تقویم تعطیل نیست اما کارمندان می توانند برای بهره بردن از حراج سال نوی میلادی در این روز (در کشورهای غربی) مرخصی بگیرند. در این روز در برخی کشور های غربی رسم بر یک حراج واقعی و بزرگ در تمامی فروشگاه های به صورت آنلاین و غیر آنلاین است.
آیا هاست وب سایت توان سرویس دهی ترافیک جمعه سیاه را دارد؟
هاست نقش مهمی در سئو، سرعت و تجربه کاربری وب سایت دارد. همانطور که می دانید در روزهای حراج تعداد کاربران و زمان حضور آن ها در وب سایت به شدت افزایش پیدا می کند. برای همین، نسبت به شهرت و توان جذب مشتری به وب سایت ترافیک افزایش پیدا خواهد کرد. مسلم است که یک هاست اشتراکی، یا یک هاست غیر اشتراکی اما ضعیف توان خدمات دهی به ترافیک زیاد با سرعت مناسب را ندارد. برای همین وب سایت های فروشگاهی بزرگ علاوه بر داشتن هاست اختصاصی آن را بهینه کرده یا به بطور موقت نسبت به توان زیر ساختی آن را تقویت می کنند. این بهینه سازی و تقویت می تواند نسبت به نوع ساختار وب سایت و همچنین حجم ترافیک متفاوت باشد و کاری کاملا تخصصی بوده و نیاز به افراد حرفه ایی با تجربه دارد.بررسی عملکرد وب سایت برای Black Friday
ما در دارکوب پیشنهاد می کنیم که وب سایت خود را حداقل هر شش ماه یکبار از نظر فنی و عملکرد سئو بررسی کنید. در طول زمان مشکلات متفاوتی در یک وب می تواند رخ دهد که از دید شما پنهان می باشد. مثلا لینک های خراب داخلی، صفحات متصل نشده به ساختار سایت، نقشه سایت ناقص و غیره.

https://sitedar.comکاربر گرامی برای ثبت نظر ابتدا باید وارد وارد شده و اگر ثبت نام نکرده اید ثبت نام کنید

تبلیغات